Wszystkie sklepy

Black Friday sklepy – jak to wygląda w Polsce?

Więcej…

0-9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

Ś

T

U

V

W

X

Y

Z

Tradycja organizacji Czarnego Piątku przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam od dziesiątek lat ma miejsce szalony dzień zakupów, podczas którego ceny spadają nawet o 70%. Odbywa się on w pierwszy piątek po święcie Dziękczynienia, w tym roku ten dzień przypada na 24 listopada. To właśnie wtedy klienci będą mogli cieszyć się tańszymi zakupami, nie tylko w Ameryce, ale również w wielu innych krajach, w tym także w Polsce. Podczas Black Friday sklepy stacjonarne przeżywają prawdziwe oblężenie i wręcz pękają w szwach, a korki na mieście są wręcz nie do opisania. Jeśli nie lubisz tłumów, a chcesz zaoszczędzić na zakupach, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz Black Friday sklepy internetowe, w których kupisz fajne ciuchy bądź ekstra sprzęt elektroniczny bez kolejek i wychodzenia z domu. W czasie trwania akcji Black Friday 2018 sklepy przeganiają się w tym, aby ich oferta rabatowa była konkurencyjna i wyróżniała się na tle innych przede wszystkim wysokością zniżek oraz wyjątkowym asortymentem.

 

Black Friday Polska sklepy

Black Friday jakie sklepy biorą udział w tegorocznej edycji akcji? Pewnie to pytanie od razu przyszło Ci do głowy. W zaufaniu zdradzimy, że prawie wszystkie sklepy dostępne na rynku. Dlaczego „sieciówki” i nie tylko tak chętnie startują w tej akcji? Odpowiedź jest prosta, zyskują dzięki temu setki, a nawet tysiące potencjalnych klientów, ponieważ Czarny Piątek cieszy się niebywałą popularnością wśród kupujących, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w ich internetowych odpowiednikach. Wśród propozycji i ofert znajdziesz sklepy nie tylko odzieżowe, ale z praktycznie każdej branży, w tym: elektronicznej, kosmetycznej, hotelarskiej, sportowej czy też usługowej. Na pewno interesuje Cię Black Friday lista sklepów, dlatego też poniżej przybliżamy Ci według nas najciekawsze i topowe sklepy, jakie wezmą udział w akcji, a kody oraz zniżki przez nie proponowane, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Black Friday lista sklepów

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w akcji biorą udział sklepy, zajmujące się różnymi sferami działalności i oferujące towary i usługi z wielu kategorii. Żeby ułatwić Ci przeglądanie listy sklepów uznanych przez nas za Top, podzieliliśmy je właśnie na kategorie.

 

Black Friday sklepy odzieżowe

Coś dla miłośników ubrań, nowości w modzie oraz osób pozytywnie zafiksowanych na punkcie ubioru i dbających o idealny image. Ubrania, buty, dodatki, akcesoria? Te sklepy na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom:

 

Black Friday 2018 sklepy z branży RTV, AGD i multimediów

W akcji biorą też udział sklepy, kierujące swoją ofertę do fanów elektroniki i nowoczesnych technologii. Nowy sprzęt do Twojego domu? A może jakaś gra na PlayStation? Black Friday jakie sklepy elektroniczne przygotowały dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku? Sprawdź sam.

 

Black Friday Polska sklepy – markety

Szukasz promocji w sklepach z żywnością? Lubisz oszczędzać na zakupach? Przedstawiamy Ci wybrane przez nasz dyskonty, które wezmą udział w tegorocznej edycji akcji Black Friday.

 

Mamy nadzieję, że nasza Black Friday lista sklepów zaspokoiła choć w jakimś stopniu Twoją ciekawość, dotyczącą marek, biorących udział w tegorocznej edycji akcji. Pamiętaj, że w trackie Black Friday sklepy internetowe oferują towary z gigantycznymi zniżkami, dlatego też nie warto marnować okazji i należy ją łapać jak najszybciej, ponieważ towary będą się szybko wyprzedawać. Dlatego już dziś zaplanuj swoje zakupy właśnie na ten dzień i skorzystaj z tych wyjątkowych zniżek!